Štěňata

                                                                                                              

Všechna štěňátka od nás mají rodokmen, bez PP žádná štěňátka nemáme.

Štěňátka nabízíme pouze jako mazlíčky do rodin, ne na výstavy a chov. Nemůžeme nikomu zaručit, že z pejska vyroste výstavní šampion, že správně přezubí a že ho výstavy budou bavit. Co zaručit můžeme, že si domů přivezete zdravé, přítulné štěně, které je přátelské k lidem i ke zvířatům. Pokud hledáte pejska na výstavy a chov, podívejte se prosím do jiné chovatelské stanice.

Socializaci a výchově štěňátek se věnujeme na " plný úvazek", období vtiskávání probíhá u štěňátek už kolem 4. a 5. týdne věku. V té době je hodně mazlíme, hladíme, vytváříme příjemnou vazbu na člověka, aby byla i v dospělém věku přátelská, mazlivá a aby se člověka nebála. Štěňátka se u nás seznámí s dětmi, s většími psy a s kocourkem. Máme kocoura Garfielda, který žije venku, ale domů chodí na pravidelné mazlící návštěvy a tak se štěňátka můžou seznámit i s ním a můžou si očuchat jeho kočičí kožíšek.

   

Štěňátka odcházejí do nových domovů očipovaná, jednou očkovaná, velmi dobře socializovaná. Každé štěndo si do nového domova odveze malou výbavičku / pelíšek, hračku, plenky a krmivo do začátku/. Krmíme značkou Petkult junior.

 


 

    Máme volná štěňátka k zadání. K odběru budou kolem 30. ledna.

 

                            Fenka Xantipa. REZERVACE. V dospělosti cca 2kg. Drobná fenečka s mazlivou a přítulnou povahou.

   

   

 

                            Pejsek Xeres. Volný. V dospělosti cca 2,20kg. Maličký pejsek s veselou a hravou povahou, je velmi přátelský.

                  

     

 

                              Pejsek Xavier. Volný. V dospělosti cca 2,40kg.  Je to akční hravý pejsek, ničeho se nebojí, je to takové malé  skákací  torpédko :-)   Miluje malé děti.

        

   

              

 

                             Pejsek X´Miky. REZERVACE.           

   

 

                              Fenka X´Bailey. REZERVACE.

   

 

VIDEO