Štěňata

 

 

                                                                                                                  

Všechna štěňátka od nás mají rodokmen, bez PP žádná štěňátka nemáme.

Štěňátka nabízíme pouze jako mazlíčky do rodin, ne na výstavy a chov. Nemůžeme nikomu zaručit, že z pejska vyroste výstavní šampion. Co zaručit můžeme, že si domů přivezete zdravé, přítulné štěně, které je přátelské k lidem i ke zvířatům. Pokud hledáte pejska na výstavy a chov, podívejte se prosím do jiné chovatelské stanice.

Socializaci a výchově štěňátek se věnujeme na " plný úvazek", období vtiskávání probíhá u štěňátek už kolem 4. a 5. týdne věku. V té době je hodně mazlíme, hladíme, vytváříme příjemnou vazbu na člověka, aby byla i v dospělém věku přátelská, mazlivá a aby se člověka nebála. Štěňátka se u nás seznámí s dětmi, s většími psy a s kocourkem. Máme kocoura Garfielda, který žije venku, ale domů chodí na pravidelné mazlící návštěvy a tak se štěňátka můžou seznámit i s ním a můžou si očuchat jeho kočičí kožíšek.

   

Štěňátka odcházejí do nových domovů očipovaná, jednou očkovaná, velmi dobře socializovaná. Každé štěndo si do nového domova odveze malou výbavičku / pelíšek, hračku, plenky a krmivo do začátku/. Krmíme značkou Arden Grange weaning puppy a nově zkoušíme značku Petkult, která jim velmi chutná.

 

 

Všechna štěňátka jsou rezervována.

   

Maminka je Lucka, tatínek Bugin /Asgard vom Rothenberg/

Lucku najdete v rubrice naše fenky, je canisterapeut. Tatínek není náš pejsek, jezdíme za ním na krytí, protože je to milý, chytrý pejsek. Má vyšetřené pately  s nejlepším výsledkem 0/0.

        

 

                             Fenka Olinka. Rezervace.

   

   

   

 

                           Fenka Odetka. Rezervace.