Štěňata

Nabízíme k zadání pejska Staffiho. Pejska nabízíme pouze jako mazlíčka, ne na výstavy a chov. Stafík je přítulný, mazlivý rošťák. Hledámu mu laskavý domov, kde bude platným členem rodiny jako naše ostatní štěňátka. Do nového domova může Staffi odjet 4.října, po očkování a čipování. Ostatní štěňátka z vrhu jsou zadaná.

V případě zájmu o pejska prosím zavolejte. Na SMS nereaguji. Děkuji za pochopení.

 

 

                                                                                                                  

Všechna štěňátka od nás mají rodokmen, bez PP žádná štěňátka nemáme.

Štěňátka nabízíme pouze jako mazlíčky do rodin, ne na výstavy a chov. Nemůžeme nikomu zaručit, že z pejska vyroste výstavní šampion, že správně přezubí a že ho výstavy budou bavit. Co zaručit můžeme, že si domů přivezete zdravé, přítulné štěně, které je přátelské k lidem i ke zvířatům. Pokud hledáte pejska na výstavy a chov, podívejte se prosím do jiné chovatelské stanice.

Socializaci a výchově štěňátek se věnujeme na " plný úvazek", období vtiskávání probíhá u štěňátek už kolem 4. a 5. týdne věku. V té době je hodně mazlíme, hladíme, vytváříme příjemnou vazbu na člověka, aby byla i v dospělém věku přátelská, mazlivá a aby se člověka nebála. Štěňátka se u nás seznámí s dětmi, s většími psy a s kocourkem. Máme kocoura Garfielda, který žije venku, ale domů chodí na pravidelné mazlící návštěvy a tak se štěňátka můžou seznámit i s ním a můžou si očuchat jeho kočičí kožíšek.

   

Štěňátka odcházejí do nových domovů očipovaná, jednou očkovaná, velmi dobře socializovaná. Každé štěndo si do nového domova odveze malou výbavičku / pelíšek, hračku, plenky a krmivo do začátku/. Krmíme značkou Petkult junior.


 

Pejsek Staffi. Narozený 2.8.2019. Maminka je Jasmínka.