Archiv 2018

10.11.2018

Opět mám od vás spoustu emailů, zpráv i fotek vašich našich úžasných štěňátek...děkuju za to, že s námi sdílíte radost, kterou s pejsky zažíváte :-)

Dobrý den paní Zimová,
naší Gwen je dnes už 7 měsíců. Váží 1,7 kg. je to naše krásná princezna. Je moc hodná a šikovná. Umí už spoustu povelů. Každý den chodíme na dlouhou procházku, nejraději běhá bez vodítka a s každým pejskem se chce hned kamarádit. Nebojí se ani těch obrovských, takže musíme být stále ve střehu. Protože česání zrovna moc nemiluje a culíček, který ji sice hodně slušel, vždycky hned pacinkou rozcuchala, dali jsme ji ostříhat. Ale i tak je moc krásná, všichni ji máme moc rádi a jsme šťastní, že ji máme.
Má hrozně moc elánu a pořád si chce hrát.

            

Dobrý den, posílám pár fotek Sofinky. Má se dobře. Roste nám před očima. Před pár dny byla na ostrihani usi a pacek, kozisek má už dlouhý, ale ted na zimu jí ho nedame strihat. Je to náš hodny mazlíček, ale umi byt i čertice. Je velmi chytrá, někdy mam pocit, ze mi rozumi vse co rikam. Když je v lese, lítá jak turbo myš a kdyz musime jit v sídlišti,  umí byt ukaznena i bez voditka. Také  uz si vyzkoušela jizdu trolejbusem v cestovní  tašce a zvladla to na výbornou. Už nám začaly padat zoubky. Je to naše STESTICKO. Mejte se krasne a hodně pozdravů z Chomutova

   

 

... dlouho jsem Vám neposlala pozdrav od Chelsinky, tak to napravuji :) Je pořád úžasná, občas spíš ďábelský tygřík než andílek, a tak to má být :)) a hlavně je to zahradní architektka :D      Moc Vás obě zdravíme! :)

Dobry den pani Zimova,
Posilame Vám dnešni foto, je to rok co se Zoe narodila. Ani jsem Vam neřekla že jsem Zoe dala druhe jmeno, volame ji Lola.
To jmeno se k ni hodi a každmu se libi taky Lola je vsude obdivovana. Mame radost pospolu.. A užily jsme si to nádherne parné léto. Do očička kapeme, opakovanim nabyváme rutinu a zvyk. Jsme otestovaly uměle slzy švýcarské i české. Očko se vždy po nakapáni otevře. A můžeme fotit. Takze kapky vždy po ruce. V jeji tašce, v obyváku, v kuchyni.... Ma letni střih, uplne na kratko,aby ji nebylo horko. Ma rada když ji beru všude sebou, i do obchodu nakoupit potraviny. Pani prodavačky na ni šišlají. Je malá, 1.7kg a krasna, a sklizi obdivy. Je to moje zlatičko, ktere mě doprovázi. Jo taky rada jezdi v autě. I s otevřenou střechou. A taky ma rada procházky , skotačeni na zahradě, hrani s balonkem a nekdy se chova jak rotweiler kouše a rve se s plyšakem. Rošťačka. Je zlata.  

         

 

Joanka je úžasná. Je úplně v pohodě, první den jsem si myslela že bude v noci knučet, ale ne, rychle si zvykla.  Je moc roztomilá, zamilovali jsem si ji celá rodina. Zatím ji vařím, granulky spíš jen zobe :-) Zatím běhá na zahradě, ven se chystáme až po  přeočkoání. 

Říkáme ji Joy a je to zlatíčko :-)

   


23.10.

pravidelně jednou za měsíc jezdíme za klienty do Domova sociálních služeb v Chotělicích. Je tu vždy pohoda a klid, muži jsou trochu opatrnější při navazování kontaktů, tak nám na zdravotním oddělení musí někdy pomoci personál. Naši pejskové jsou zde nadšení a radostně olizují každého, kdo se nechá.

     


23.září

  příjela docela dlouhou cestu se svými páníčky fenka Arletka,  aby u nás složila canisterapeutickou zkoušku. Další náš pejsek, který už pracuje jako canisterapeut a dělá radost dalším lidem, kteří to potřebují. Arletka byla úžasná, jednotlivými discíplínami proplula s úsměvem a všechny okouzlila svou milou a veselou povahou. Obaváná disciplína, kdy se dělá hluk pomocí plechovek a padající knihy, ji nechala úplně v klidu a pak se šla ještě podívat, cože to spadlo na zem..prostě je to šikulka.

  

Arletky panička mi napsala : " Moc bych chtěla poděkovat za Arletku, její povaha je poklad a díky ní udělala zkoušky. Když jsem o canisce s ní uvažovala, nikdy bych neřekla, že tak malinkej pejsek dokáže být totální pohodář a srdcař."


13.září

naše první canisterapie po prázdninách. S Baruškou a Kerynkou jsme se zajeli podívat za našimi milými známými do Domova v Podzámčí, kde se na nás všichni už moc těšili..Strávili jsme opět velmi příjemné dopoledne po pokojích klientů, holčičky si užily drbání, hlazení a krmení piškoty a spokojené jsme odjížděly domů. Čekala nás tady i jedna smutná zpráva..milá paní, která se ve svých 75 letech znovu naučila chodit na protézách, zemřela. Trochu mi bylo  líto, že už se nikdy neuvidíme, ale takový už je život..

     


Ráda bych znovu poděkovala všem lidičkám, kteří se ozývají, posílají fotky štěňátek a milé emaily. S radostí si vždy čtu vaše řádky a prohlížím fotky našich štěňátek. Děkuji.

 

Krásný den paní Zimová, jak se máte s pejsky?

Posíláme letní pozdravení. Kuky má na balkóně dětský nafukovací bazének. Vždycky kdy jsme přišli z procházky v těch vedrech, čekal až mu ho napustím a šel si do něj lehnout. Je to fakt sranda, jak se tam umí vyblbnout. A pak vyběhaný a schlazený šel lehnout na gauč a prospat se. Jak nám stárne, stává se z něj docela mazel. Nikdy nebyl na žádné drbání a dlouhé hlazení, pořád potřeboval míček/talíř a pohyb. Teď si k nám přijde sednout a vrní blahem, když ho škrábeme za uchem. Stává se z něj i stále lepší canisterapeut, personál i pacienti jsou z něj nadšení. Naposledy opravdu od několika lidí zaznělo, že se prostě obyčejným výrazem usmívá a ona je to fakt pravda. Jak je mezi lidmi, tak je ve svém živlu. Pořád potřebuje, aby se něco dělo. Jsem na něj fakt pyšná, jak všechno zvládá a se vším si poradí. I s druhým pejskem si už vymezili prostor. Nejdřív se prali o míček a teď Kuky chytá, položí ho a ten druhý ho přinese mě do ruky.

      


Dobrý den. Posíláme slíbené fotky. Filípek se má dobře, je v podstatě hlava rodiny.
Žádné problémy nemáme, zatím mu cestuje jedno varlátko, po poradě s paní
doktorkou neřešíme a uvidíme jak se to v roce vyvine. Váží 1,50 kg, teď mněl trošku problém se žrádlem, protože mu rostou
horní  řezáky naráz a je trošku moc citlivka, tak skuhral. Jinak je báječný pes, pěkný drak, ale umí se i krásně pomazlit. Vypadá
nádherně ,všude ho obdivují, celá rodina ho miluje. Pěkný den, pohlaďte za nás Filípkovu maminku.

  

 

...posílám pár fotek Maxíka, před pár týdny oslavil 1. rok. Vyrostl nám a má 2,40kg, už ho můžeme nazývat Max. Je moc hodný, do štěkání se mu moc nechce, máme z něho jen radost.

   

Dobrý den paní Zimová.Musím se Vám zase po čase ozvat a o to spíš, že dnes mám třetí narozeniny. Naučil jsem se spoustu věcí,od chození po městě bez vodítka, podávání tlapek, umím tak pozdravit a říci si o mnoho věcí. Svoje páníčky zbožňuju a tak jim někdy po jejich příchodu rád předvedu "taneček" až se mi z toho motá hlava. Všichni si mě taky předchází a o množství mých hraček, brká celá rodina. Taky rád jezdím s páníčkem autem a už si na mě zvykli i v některých obchodech, kam mě páníček bere s sebou.Všude pořád budím pozornost a každy si mě chce pohladit a těch úsměvů na tváři, co vidím ve městě,hlavně u starší generace, to je fakt milé.Taky bych Vám chtěl říci, že si hledám pěknou nevěstu pro své potomstvo,tak kdybyste o nějaké věděla,dejte mým páničkům vědět. Mějte se hezky Váš Montík z Hradce.

   

Chris nám dělá samou radost, je to velký miláček všech! Dnes jsem šla po dovolené do práce a musím říct, že se mi vůbec nechtělo. Je radost na něj koukat, jak si hraje, spí, atd. :-) Posílám nějaká videa a pár foteček. Samozřejmě přikládám i video, kdy jsme Chrise přivezli a jak reagovali naše děti.

Daisy už čůrá na podložku, ale kaká stále vedle. Je milá a mazlivá, poslouchá a nikam neutíká :) Ráda s námi cestuje a my ji bereme všude, milujeme ji, je to úžasný parťák a miluje nové kamarády :) 

Posílám ještě jednu fotečku z procházky, šla jsem s malým 7km a ona cestovala takto pod kočárkem.


2.června se canisterapeutických zkoušek našeho spolku Animaltherapy zúčastnil i pejsek Amígo se svojí paničkou. Přijeli, aby se pokusili zkoušku složit a podařilo se jim to na výbornou. Moc gratulujeme, ať vás tato práce těší a naplňuje radostí.


17.dubna

jsme navštívili klienty Domova sociálních služeb v Chotělicích. Bylo hezké jarní počasí, tak jsme první hodinu strávili s pejsky venku, klienti si mohli pejsky vzít na procházku a pomazlit se s nimi. Další hodinu jsme strávili na zdravotním oddělení, kde je klidněji a si pejskové si tady dosytosti užijí hlazení a chování od méně mobilních klientů. Tentokrát se svého úkolu potěšit lidi, kteří to potřebují, ráda zhostila  naše úžasná fenečka Gábinka.

       


Dostala jsem od vás další hezké zprávy a fotky našich štěňátek. Děkuji všem za to, že se občas ozvete a napíšete, jak se štěňátkům daří.  Všem vám přeji hezké jarní dny.

 

Dobrý den ,
9.4. to byl rok , co jsme si od Vás přivezli Sama, tak Vám posílám nějaké foto, abyste viděla, jak se mu daří.
Jsme z nějž nadšeni, s Kodym jsou úžasní kamarádi, je to šikovný, mazlivý, ale zároveň učenlivý pejsek.
Také nás překvapilo, jak je samostatný, nebojácný, dovede se přizpůsobit počasí, nevadí mu vůbec nic..
Ani mráz, déšť, teplo, je opravdu výbornej!!!!
Aportuje , povely jako zůstaň, sedni, nesmíš zvládá ,, bravurně,, společně s Kodym. Je to SUPER dvojka.
Ještě jednou DÍKY MOC za něj . Je vážně bezkonkurenční.
Gábina K. a kluci Královi Kolín

   

 

Z Neratovic jsem dostala fotky dvou holčiček od nás, Vlnka a Majda se mají v nových rodinách báječně a dělají svým páníčkům samou radost.

   

Dobrý den,

posíláme moc pozdravů z Prahy. Queency ( Uršulka) už oslavila 1.rok a Xarinka bude mít brzy 3 rokyJsou to úžasné holky! M.

   

 

Arletka užívá jarních procházek, neustále nás překvapuje svou úžasnou povahou a poslušností. V kravíně je už jako doma a telátkům dá sem tam i pusu na čumák. S jídlem co je na barfu problém není a krásně přibírá. Přejeme krásné jarní dny a pohodu. J.


11.dubna

jsme jeli s  Gábinkou na návštěvu děvčat ve Skřivanech. Bylo hezké jarní počasí a tak jsme první hodinku strávili s děvčaty venku, procházeli jsme se po parku a pak si děvčata mohla Gabču pochovat a pomazlit. Další hodinku jsme strávili na zdravotním oddělení, kde jsme obešli 3 oddělení a kde si Gábinka dostatečné užila další chování a hlazení.

     


   


29.března

jsme se vypravili na pravidelnou návštěvu Domova v podzámčí, kde na nás netrpělivě čekali naši dobří známí. Máme tu paní, která vždy pozná, kterou fenečkku jsem přivedla, ví její jméno i kdy tam byla naposledy..obdivuhodná paměť :-)...paní má pro pejsky vždy nachystané piškoty. I ostatní nás vždy rádi vidí, jsem ráda, že můžeme někomu zpříjemnit den a potěšit ho svou přítomností.

       

 


15.3.2018

Chtěla bych poděkovat všem majitelům našich štěňátek, kteří se ozývají telefonem, emailem a občas pošlou nějakou fotku mazlíčka. Je milé si číst vaše zprávy a vidět na fotce, jak vám štěńátka krásně rostou a dělají radost. Děkujeme za to, že jim poskytujete hodně lásky a mají u vás šťastný domov.

 

 

Dobrý den. Posílám nějakou fotečku. Vše je ok. Pěkně baští a je moc šikovnej. Dnes je to týden co jsme si Tobiho přivezli. Mějte se. P.

   

 

Dobrý den paní Zimová,

zdravím Vás z Jablonce. Luckymu je už 1,5 roku a je to náš miláček a my jeho:-). Je hodný, učenlivý, velmi chytrý:-) a veselý pejsek.

       

 

Dobry vecer pani Zimova. S Ginuskou zlatickem Vas chceme moc pozdravit. 

Je to moc vesela a sikovna holka, bojacna neni ani trosicku, do vseho se vrha s vervou a je s ni opravdu velka legrace. Prinasi nam moc radosti do zivota.. Cestu do noveho domova zvladla naprosto bez problemu, po prijezdu se okamzite zabydlela v novem pelisku a ani trosku nebrecela. V noci vzorne chrni, ani obcasne pockani “doma sama” neni zadny problem. Posilam Vam par fotek - moje pantofle naprosto miluje; krysak je jeji kamos a nocni partner od prvnich chvil u nas; zvykani na vodu - ve veste zcela ztuhne a ani se nehne, tak trenujeme chvilinku kazdy den...

Zdravime z Jihlavy. RR & Giny

   

Dobrý den, paní Zimová,
moc Vás s Abbey zdravíme a přejeme krásné předjarní dny...:-)
Abbey je taková moje malá myška...:-) Je miloučká, hodná a moc krásná, a  když se na chvíli promění v malého lumpíka, který vymýšlí různé lumpárny, nedá se na ní zlobit, protože těm jejím kukadlům se nedá odolat, a tak rázem vše bývá odpuštěno:-)...
Na procházkách musí vše pořádně prozkoumat a s každým živým tvorem chce hned kamarádit...
Je to ten nejúžasnější pejsek na světě..:-):-)
Mějte se hezky a ať se vám všem daří!
S pozdravem Ivana B.

   

 

Dobrý den, paní Zimová,

Falko je naprosto úžasný psíček, je to pytel dobroty. Představte si, že váží 3.10 kg. ))) To Leonek je divoch, takový kočkopes, ale také moc hodný a roztomilý. Když se sejdou je stále o zábavu postaráno. Přikládám aktuální foto Fanouška až budu mít aktuálního Leonka, zašlu také. S pozdravem D.P.

 

Dobrý den paní Zimová,

naší Sofince je už 16 měsíců a je to moc krásná a mazlivá slečna. Posílám pár fotek z poslední doby. Sice ji dáváme stříhat, aby to česání nebylo tak náročné, ale myslím, že i tak je vidět, jak je krásně vybarvená po mamince Zorince. Pořád se strašně těšíme na návštěvu u Vás, ale zatím se mi to nedaří nějak časově skloubit. Tak snad to letos někdy vyjde.

Mějte se moc hezky,  s pozdravem K.

   

 

Dobrý den paní Zimová, posíláme Vám pár fotek našeho Nikouška, kterého jsme si přivezli před rokem od Vás. Je to miláček celé rodiny. Je roztomilý, dovádivý, miluje sníh a svou energií  nás všechny nabíjí. Je radost ho pozorovat. Často sledujeme Vaše stránky a přejeme Vám hodně úspěchů při chovu dalších mazlíčků. Vám paní Zimová přejeme hodně zdraví, štěstí a pohody v roce 2018.

Jiřina Z. a Viliam

   

 

Ze Švýcarska se ozvali majitelé pejska Maxíka a napsali, že jsou velmi šťastní, že ho mají.

Chère Madame,

Ce message pour vous donner des nouvelles de Maxik qui a maintenant 3 ans et qui est toujours un magnifique Biewer et tellement gentil , nous l’adorons tellement,que nous ne vous remercierons jamais suffisamment de nous voir permis de l’adopter.

Merci pour votre réponse et toute notre amitiés celle de Maxik en photo ci-dessous

À bientôt  Philippe B.

Dobrý den,
posíláme pozdrav z Kostelce a posíláme pár fotek, abyste viděla Beníka, jaký z něj vyrostl hezký pejsan. Rikýs se většinou válí a focení ho nebaví.....Mějte se krásně a hodně chovných úspěchů.
Nováková

   

Dobrý den, posílám vám fotku Yoshika... sice jsme výstavy vzdali( je to opravdu svéhlavička a obtěžovatel dalších pejsků... ale je to náš miláček a velký mazel.. někdy je až k nepochopení kolik lásky vám to malé stvoření je schopno dat ..a navíc je strašně krásnej
Takže zdravime z Mladé Boleslavi
Jitka N. a Yoshi


31.ledna 2018

jsme se s našimi pejsky vypravili na pravidelnou návštěvu děvčat ve Skřivanech. První hodinu jsme měli dvě skupinky po 15 děvčatech a bylo opravdu živo. Potom jsme se vydali na zdravotní oddělení, kde bylo trochu klidněji a děvčata měla radost z toho, že si mohou pejsky pochovat a pohladit.