Archiv 2021

 

12.11.

Milí přátelé, dostávám od vás spostu hezkých emailů s fotkami našich štěňátek, tak se zase po nějaké době dostávám k tomu, abych je sem vložila a podělila se s vámi o radost, kterou se svými pejsky zažíváte. Možná si tu najdete sourozence vašeho pejska nebo fenečky...

Dobrý den paní Zimová,
po dlooouhéééé době píšeme, jak jsme vyrostli. Fabinka je opravdu malý, ale hezký pejsek, váží kolem 1900 g. Je to zlatíčko celé rodiny, každého si získala svým kouzelným kukučem. Jsme moc vděčni, že ji máme. Cestování zvládá na jedničku. O prázdninách jsme procestovali střední a východní Čechy, v autě cestu prospí a je hodná. Teplé letní dny jsme využili  na učení venčení venku a klaplo to. Když chce "na velkou" tak příjde a štěká a štěká (štěkat jinaučil Atos). S Atoskem jsou velcí kamarádi, Fabinka miluje pejsky a lidi, ale taky válení s námi na gauči. Zoubky, které nevypadly samy jsme už nechali vytrhnout, trošku jsme kňourali, když jsme měli bebínko, ale s paničkou jde všechno líp..Posílám pár fotek a zdravíme celou rodinku. Mějte se dobře a buďte zdrávi.
Srdečně zdraví Granzerovi a Fabi.

   

 

Dobrý den,  delší dobu jsme se neozvala tak alespoň píší pár řádků.  Dnes byl Kukinek v salónu, na stříhání i koupání. Vše zvládl v pohodě a snad už konečně vzal paní na milost. V létě byl take na čištění zubů a bohužel tam i nějaké nechal. Dentální prostredky vůbec nechce, mám jich doma pěknou hromádku. Kdyz se mu chci pokusit vyčistit zuby, tak veškerá závislost a láska jdou stranou.  V tu chvíli by mě sežral. Jinak klec u nás funguje dobře, jen bohužel jednou to nevydržel a udělal si tam bobek. O prázdninách jsem byla na dovolené v jižních Čechách, tak posílám pár fotek i  z Hluboké. Docela pěkně tam pózuje. Nyní ho mám na klíně a nábožně na mě kouká. Také se musím pochlubit, přibral a váží 1,8 kg. Tak z pár řádků, je to zase román. Mějte se fajn a zdravíme z Pardubic.

     

 

Dobrý den, paní Zimová, u příležitosti prvních Zorčiných narozenin bychom Vás rádi pozdravili od nás z Poříčan. Zorinka se má čile k světu, je to živel. Miluje lidi, psy a společné pěší výlety. Pořídili jsme pro ni přenosnou tašku, batoh i klokanku, ale zatím jsme je využili minimálně, ťape jak o závod, klidně i 19 km. Jediné co nesnáší je déšť, to se do pěti minut rozklepe jak ratlík. Má svoje psí kamarády, obzvlášť zbožňuje dvouletou fenku belgického ovčáka (policejní pes mojí švagrové). Posledních pár měsíců si drží váhu 2,4 kg, vypadá to, že na ní už zůstane. Je na granulích, občas přilepšujeme jogurtem, masíčkem, vývarem, ovocem... Ale někdy v červnu ochutnala pečená vepřová žebírka a jako když utne, granuli odmítala vzít do tlamy, takže jsme ji pár týdnů zkoušeli přes masové kapsičky přivést zpátky ke granulím, nakonec se podařilo. Do stavu blaženosti ji přivádí vepřové ucho, jedno mám pro ni připravené i na dnešní narozeninovou oslavu :-)

Zorinka zřejmě právě prožívá pubertu, trochu začala zlobit, moc neposlouchá, skáče na stůl apod. Od 23/9 zahajujeme výcvik (8 lekcí), snad to k něčemu bude :-) Tuhle středu jde taky prvně na stříhání do salonu. V době lockdownu jsem o ni pečovala sama, ale přece jen to teď ráda přenechám profíkům. Doufám, že se Vám daří fajn. Snad máte dobré zprávy i o Zorčiných sourozencích. Mějte se moc hezky! Marie V. s rodinou

 

      

Dobrý den, paní Zimová, moc Vás zdravíme. Našim pejskům se daří dobře a Benji oslavil 1.rok svého života. Benji je milý rošťák. O tři roky starší Quensinku občas trápí, ale ona si od něho nechá všechno líbit. Jsme moc rádi, že je máme.

       

 

 Keisy je krásný pejsek, kamarád, který nás vždy přivítá. To nikdo jiný na světě neumí, jen pejsci, se radovat každý den pořád stejně a nikdy nezapomene. Posíláme Vám pozdrav do Nepolis a připojujeme fotky s Keisy.V.

      

 

Posílám pozdrav a fotky Charliho. Je to náš mazlík:). S Adriankou řádí a Rozárce (kočce)se stará o hygienu oušek. Bojí se velkých psů, ale snažíme se to zlomit s kamarádky vlčákem. Mějte se fajn. Andrea D.

     

 

Milá teto Zimová,  strašně rychle to utíká......dneska jsou nám už 2 roky. Všichni říkají, že jsme móc  hodné holky, že je s námi pořád veselo.  Často si spolu hrajeme a chodíme na společné procházky. .Zdraví Jůlinka a Sára

 

Dobrý den, posílám fotky, aby jste viděla jak se daří Tobbymu.Teď je už ostříhaný a je z něj fešák. Je to náš miláček.

S pozdravem Lucie K.


29.10.

naše pravidelná návštěva Domova v Podzámčí se opravdu vydařila. Tentokrát jela potěšit naše klienty fenka Anička, která je vždy v náručích klientů spokojená a klidná. Anička dohlížela i na práci našich klientů, kdy měli přiřadit k obrázkům pejsků smajlík s jeho pocity. Všem se to podařilo na jedničku.

               


                            


Dostala jsem od vás spoustu přání k novému roku, všem moc děkuji, že si vzpomněli a snad jśem všem odpověděla. Ráda bych se o fotky a vaše zprávičky o pejscích podělila s ostatními. Je milé číst, jakou radost vám pejsci od nás dělají, jak jsou u vás spokojení a šťastní. Všem vám děkuji za lásku a vlídné domovy pro naše čtyřnohé kamarády.

 

Zdravím Vás, paní Zímová,

doufám, že se máte dobře v rámci této doby. Přeji Vám i pejskům hodně zdraví do nového roku 2021, má být výrazně lepší,tak věřme v dobré zítřky. Posílám fotky Nelinky, je hodná, milá  a má ráda každého, koho potká. I pejsky, co na ni vrčí. Ale to byli jen 2.  Asi nevěděli, jakou dobrou duši potkali. Už 2x hárala a  v únoru byla v Itálii v Alpách. Takže umí lyžovat.:-) Mějte se dobře. Marešovi

   

 

Milá paní Zimová, 

přejeme Vám hodně štěstí a hlavně zdraví v novém roce 

Škardová + Bokvajovi + Jůlinka a Sára

 

Dobrý den paní Zimová,

přejeme Vám klidné a pohodové vánoční svátky  a především zdravíčko do nového roku 2021

Hugíska nám paní veterinářka jen pochvaluje a má 1,40 kg. Je to pěkný loupežník, sundavá nám koncovky z lišt od podlahy a má to jako bojovku - šup s tím do pelechu, checht -> konečně je manžel přilepí A když zrovna se díváme na pohádky a nehrajeme si s ním, ukradne nám bačkory a je o zábavu postaráno, checht.

S čičinami našimi venkovními se seznámil, Salinka je bojacná, tak jen vždy pozdrav a hned vyleze na vyšší místo a koukají na sebe, ale Mike je potvora, pusinkují se a bere ho jako plyšáka a naschvál ho honí po zahradě, až se bojím, aby Huga nezakousnul (s nadsázkou) jelikož Mike má 3 kg  a je obr oproti Hugovi ..

Čůraní a kakání nám jde pěkně na zahradě, večer ve 23 a pak v 6 ráno... jen doma když mám radost nebo po hraní se najde pidi loužička či bobek, uličník si těch podložek nevšímá a to jich má 5, jen když jdeme pryč, to pak na ni chodí.

Kluci ho milují a zbožňují, Vendelínka musíme trochu krotit, pořád by ho muchloval a učil ho aport.

S pozdravem rodina Drobúlovic

   

 

Od páníčků pejska Jamieho a fenečky Annie přišlo toto milé přáníčko..

 

Dobrý den, paní Zimová, přejeme vám krásné Vánoce a hlavně hodně zdraví. Bubenikovi  se Sofinkou

 

Krásné vánoční svátky a v novém roce hodně zdraví a štěstí

přejí naši Quensi a Benji

 

Krásné vánoční svatky plné pohody,štěstí a zdravi přeje Jolana V. Puppymu se daří velmi dobře.

 

Milá paní Zimová, posíláme Vám adventní pozdrav z Poříčan. Zorinka se má čile k světu. Od Mikuláše dostala červený svetr a teplou bundu, takže už s námi může absolvovat delší procházky. Na vodítko si zvykla hned, nijak jí nepřekáží. Autem už se taky nebojí jezdit, donedávna jezdila na klíně, o víkendu už seděla poprvé na svém sedadle připoutaná kšírkami. Má za sebou všechna tři očkování - druhé bylo v pohodě, třetí jí trochu odstřelilo, byla celý den malátná, skoro se nepostavila na tlapky, až jsem měla strach, ale pak se oklepala a začala řádit jak černá ruka. Venčení a čistotu jakžtakž zvládá, každy den jen jedna noční loužička a občas jedna i přes den. V jídle je poměrně střídmá, granulky baští, ale rozhodně se nepřejídá. Naprosto zbožňuje bílý jogurt, tak jí ho tak obden dopřejeme. Když ho jedí děti, šije to s ní a občas i zakňučí, dokud nedostane taky :-)

Přejeme Vám klidné a pohodové vánoční svátky a vše nejlepší do nového roku. Celé Vaší rodině a všem Vašim pejskům hodně zdraví, lásky a radosti.Marie, Jan, Kristinka a Ondra Vencourovi

   

 

Dobrý den, paní Zimová, 

přejeme Vám a Vaší rodině z celého srdce pokojné svátky vánoční a do Nového roku především pevné zdraví a štěstí. Zimmerhaklovi s Ellinkou.


.