archiv 2022

 

8.listopadu naše holky radostně vyběhly z auta v Chotělicích, kam jsme přijeli na pravidelnou návštěvu. Bylo hezké počasí, sluníčko nás ještě hřálo a tak jsme první hodinku strávili s klienty venku, procházeli jsme se, a naše dvě malé holky klienti často nesli v náručí, což se holkám moc líbilo. Další hodinku už jsme strávili uvnitř na domácnostech, obě holky nadšeně pobíhaly po pokojích a bylo vidět, že je tato činnost baví a dělá jim radost. Prostě takové hezky strávené úterní odpoledne :-)

Pracujeme pro spolek Animaltherapy.

           

 


Od září opět navazujeme na pravidelné docházení s pejsky do různých zařízení. 6.9 jsme navštívili Domov v Podzámčí a rádi jsme se znovu potkali se všemi milými klienty. Pejsci vždy umí vykouzlit úsměv ve tvářích lidiček, jejich bezprostřednost a nadšení přineslo i dnes spoustu radosti a smíchu.

           

 


Další velmi milé pozvání jsme dostali od vychovatelek dětí, které přijeli z Potštejna do Chlumce, aby zde strávily týden o prázdninách. Děti byly různého věku, byly všechny velmi milé a společné setkání jsme si moc užili. Stejně tak naši pejsci, Jenny byla jako vždy natěšená a šťastná, děti má moc ráda a tak stále radostně pobíhala mezi nimi a nechala se od nich mazlit.

         


V červnu jsme dostali pozvání, abychom přijeli s pejsky navštívit Mateřskou školu U zámku v Chlumci. Čekalo tady na nás hodně natěšených a hodných dětiček. Dětem jsme ukázali, jak se mají k pejskům chovat a  co všehno naši pejskové umí. Dále jsme si pověděli, jak se mají chovat k cizím pejskům, které potkají na ulici. V další části si všechny děti mohly pejsky pochovat, pohladit si je, lehnout si s nimi na deku a pomazlit se s nimi.

       

     


20.6.2022

je pro mě milou povinností podělit se s vámi o další fotky, emaily a sdílet s vámi další hezké zážitky s pejsky. Kamarádka a majitelka fenečky Eimy se rozhodla pořídit si k Eimy od nás fenečku hovawarta..holky se vzájemně respektují a mají se spolu se svými páníčky v oblasti krásné přírody na Šumavě skvěle...

Čas běží  a ať si ho člověk plánuje jak  chce, vstoupí mu do života vždy nějaké nečekané překvapení. 

I u nás se tomu stalo. Takže jsme v úterý uvítali doma nového člena naší rodiny. Dnes už chápu, že vše se někdy ma stát a být. Štěně hovawarta fenka Brinuška. K mému naprostému úžasu od stejně úžasných chovatelů jako jsi ty. Co to dělají srdcem. Brinuska má domeček a zahrádku a na návštěvy chodí domu. Eimy pomáhám tvořit si vzájemný vztah. Vypadá to moc dobře. Brině od prvního dne žádné ústupky.  Přeji moc hezké jarní dny. A ještě jednou dík za  Eimy. To je zlato naše veliký. Jana

   

 

Dobrý den, paní Naďo,

moc Vás zdravím a posílám pár foto našich pejsků. Pejsci jsou zdraví a moc si je užíváme. Benji je mazlivý divoch. Jak říká dcera - ten se vám povedl..Je to roztomilý hravý  lumpík. Jak může někomu něco vzít, tak to udělá. Dívala jsem se na jeho tatínka a Benji stejně jako on občas dává ocásek na záda. Quensinka je pořád dáma a je nad věcí. Miluje nejvíce páníčka - na tom se nic nezměnilo. Benji má u ní vše dovoleno. Mají rádi celou naši rodinu. Příští týden to budou tři roky, co jsme si Quensinku přivezli a jsme moc rádi, že ji máme.

Sleduji občas stránky Vaší chovné  stanice a vidím, že o pejsky je stále velký zájem, neboť nemáte žádné v nabídce. Moc Vám to přeji, neboť od Vás pejsci jsou úžasníííí.  Přeji, aby se Vám vše dařilo a Vám i pejskům pevné zdraví. Hezký den. Hana.

     

Dobrý den, paní Zimová, posílám jednou aktuální fotku Lexinky. Má se dobře, dneska jí čeká poslední očkování a střihání drápků u veterináře. Já si na to netroufám, je divoká. Moc zdravím.

Dobrý den, dnes je Kevinovi půl roku, tak posílám pár fotek pro radost. Z Kevinka je nádherný pejsek má necelé 2 kg. Máme z něj moc velkou radost. Je vítací typ. Miluje lidi a všichni mu to láskou vrací.

        

Dobrý večer, 

Už sme dorazili s Luckynkom v poriadku domov, cestu zvládol v pohode, už behá doma po záhradke. Uvidíme ako zvládne prvú noc, ale zatiaľ nevyzerá že by mali byt nejaké problémy.  Je úplne úžasný. Pekný deň. M. S.

     

Dobrý večer,
cesta byla úplně v pohodě. Lexinka pospávala, asi 3x pila a byla moc hodná. Jak jsme dojeli na chatu, tak se hned na zahradě vyčůrala a honila mě po zahradě, to jí moc baví. Na zahradě je spokojená. Teď je v pelíšku, krásně spí. Jsem strašně překvapená jak je neuvěřitelně hodná. Jen teda zatím nic nesnědla. Mějte se krásně a zase se ozveme. Barbora D.

Dobrý den, tak zas po dlouhý době píšu. Katy byla na vytrhnutí prvních zoubků, protože už jí rostly druhý a rostou křivě. Tak se snad srovnají. Jinak je v pohodě, chodíme na cvičák a baví jí to. Byly jsme už u rybníka a plavala hezky. Děkuji a mějte se krásně.

     


I v květnu jsme zavítali mezi naše přátele do Domova v Podzámčí v Chlumci. Na poklidnou návštěvu se dnes vypravila Baruška a s ní opět veselá a nadšená Jenny. Baruška je klidná, v náručí klientů si užívá hlazení a pohody, Jenny je trošku akčnější, radostně oběhla všechny klienty, více se zdržela u toho, kdo měl pro ni něco dobrého v ruce...

        


 

Ráda sdílím další emaily a fotečky od vás....děkuji !

Dobrý den, paní Zimová, posílám, jak nám Nelinka krásně roste a dělá nám jen radost. Přejeme pěkné jaro. Marešovi

Dobrý den,paní Zimová ,

tak Kuky už má za sebou první velké stříhání. Paní v salonu z něho byla nadšená. Prý to má v hlavě srovnaný a ještě je to fešák. A kdyby si měla vybrat biewera,tak Kukyho . To mě hodně potěšiko,určitě to udělá radost i vám . Má 1,8 kg, teď tedy asi o nějaký deko míň,když je tak na krátko. Je to šikula šikovný.Mějte se hezky! J.K.

     

Vážená paní Zimová,

moc Vás zdravíme z Plzně a doufáme, že se Vám i Vašim pejskům daří v této bláznivé době dobře. Chceme Vám znovu moc poděkovat za naši Justinku (Gabina Noble Darling), která je naprosto úžasná a přináší nám spoustu radosti. Posíláme foto pro radost i Vám. Právě dnes 10.4. slaví 4.narozeniny:-)Přejeme pokojné jarní dny. Mayerovi.

     

 

Dobrý večer,
zdravíme ze Šumperka. Jory už má 1.94kg. tedy měl ve středu když jsme byli na očkování. Je strašně šikovný a náš velký miláček. Nebyla jsem si jistá, co manžel obecně na psa. Přece jen jsem ho chtěla víc já, ale hravě si ho Jory omotal kolem prstu  Posílám i nejake foto ale Jory skoro pořád v pohybu . Pořád něco zkoumá. Jo a už je z něj postelový pes. Holt to s námi umí. Ale je opravdu šikovný, řekne si , když chce dolů na čurání. Takže zatím ,a to klepu na co můžu , postel bez úhony. Máme i psí kamarády a poutame pozornost když jsme venku. Jory je prostě boží!!  Mějte se a moc pozdravů.

     


16.4.

nás odpoledne čekala návštěva klientů v Chotělicích. Naš tým byla fenka labradora Arika a malá Jenny. Jenny byla zpočátku z velkého počtu mužů a z poněkud rušnějšího prostředí trochu překvapená, doteď zřejmě žila v představě, že ona je ten největší živel.... při procházce parkem ji klienti doslova " nosili na rukou". Potom se trošku otrkala a v altánku předvedla všechny své dovednosti. Na oddělení už byla jako doma, užívala si hlazení a chování a vyzkoušela si několik postelí a  měkoučkých peřin. Svou nespoutaností a hravostí vyloudila nejeden úsměv na tvářích klientů i personálu.

Pracujeme pro spolek Animaltherapy.

            

7.4.2022

Dubnová návštěva pejsků v Domově v Podzámčí byla tentokrát opravdu veselá. Vzala jsem na zkušenou štěňátko, fenku Jenny, kterou jsem si nechala doma pro její úžasnou povahu. Je to radostná, stále nadšená fenka, je to takový nespoutaný živel, umí dodat energii všem, co to potřebují. No a tady se to podařilo mnohokrát, její šťastná povaha rozesmála hodně lidiček, v klubovně ukázala všechny kousky, co se naučila..prolézání tunelu, přeskakování nohou, sedni, dej pac. Klienty upoutané na lůžko radostně poskákala, olízala a nechala se od nich hladit. Jenny bude úžasným doplňkem našich canisteraputických zvířátek.

Společně s Glorií, která je klidnější a ráda se nechává chovat a hladit, se skvěle doplňovaly.

            


 

24.3.2022

Opět si dovoluji sdílet emaily a fotky, které mi posíláte. Všem moc děkuji!

Dobrý večer, paní Zimová,

když se podívám na fotky, co jste posílala tenkrát Vy, tak už se z Chica stává pan pes. Taky se těším, až nebudu muset ven strojit. Občas odpoledne už Chica nestrojíme, ale navečer a ráno ještě ano. Potřebovali jsme pár věcí, tak jsme se stavili u pí.Černé a rovnou se tam ouška přistříhla. Nakonec se tam udělal i první větší střih. No a na příště už Chico půjde ke kadeřnici. A možná s pejsky pí.Černé uděláme i první psí socializaci, to ještě Chico za sebou nemá, nebylo kde a s kým.Posílám Vám pár aktuálních fotek po tom střihu v dalších zprávách.Opatrujte se, doufám, že je u Vás vše v pořádku,

Rosťa

       

 

Dobrý den paní Zimová,

 posíláme Vám s Isinkou ( Isabelkou) mnoho pozdravů z Říčan a zároveň pár fotek, které se mně podařilo ulovit. Je to těžké. Isi je neustále v pohybu…

Isi je náš miláček. Je to veselý, zvídavý a šikovný pejsek. Ráno jde Isi k mamce dolů do školky a odpoledne po práci je většinou už se mnou. Myslím, že to funguje skvěle. Mamka je moc ráda, že jí přes den dělá Isinka společnost. Prý je to její zlatíčko.. Očkování zvládla bez problémů a stříhání také. V sedmi měsících máme přijít na kontrolu zoubků.  S Isinkou chodíme na výcvik pejsků k moc hodné paní. Za malou odměnku převede  v danou chvíli i strašně poslušného pejska …..Jízdu autem zvládá v přenosné tašce dobře, ale prozatím jezdíme jen opravdu krátké vzdálenosti. Má moc ráda lidi, je to vyloženě vítací pejsek. S ostatními pejsky se budeme muset ještě pomalu seznámit. Snad to bude všechno v pohodě.  Isi teď váží v pěti měsících 2,6 kg.

Od Isinky posíláme také pozdrav všem pejskům a kočičce.

Mějte se moc hezky. Jana P.

      

 

Ahoj všichni,

dnes je to 14 dnů, co jsem od vás odjel do nového domova, proto vám chci napsat jak se mi daří.  Moje panička je ze mě unešená, děda (jorkšír) Dafi to taky zvládá celkem dobře. Když ho moc otravuju, tak na mě štěkne a já se stáhnu, nebo odejdeme do jiné místnost, aby měl klid. Kočka se odstěhovala do jiné místnosti, občas se potkáme, ona na mě syčí , já koukám, snad si na mě časem taky zvykne a budeme kámoši. Od začátku spím ve své domečku, který mám do auta. Spát chodím ve 20 hod a vydržím až do rána.

Jinak už za mnou bylo pár návštěv a i já jsem byl 2 x mimo domov. Taky už mám po druhém očkování, tak jsem byl párkrát na zahradě a začnu chodit do školky pro štěňátka. Snad mě tam nikdo nezašlápne. Dnes se začnu doma učit na vodítku, povel pojď a ke mně už trénuji a jde mi celkem parádně.

Posílám pár fotek. Pac a pusu Kuky

        

Dobrý den, chtěla jsem se ozvat dříve, ale vůbec se mi to nedařilo. Katy se má dobře, moc se jí nechce papat, ale přešli jsme na barf a je to lepší. Už má 1050g a vyrostla tak o dva centimetry, ale je to zlatíčko. V práci všechny pejsky prohání, nenechá se nikým zastrašit. Vypadá spokojeně a já jsem ráda, že jí mám.

Mějte se krásně a až pojedete kolem, tak se za náma zastavte v salónu. Jana a Katy.

     


 

3.února 2022

Znovu jsme mohli obnovit canisterapeutickou činnost a tak jsme se ve čtvrtek vypravili k našim dobrým známým do Domova v podzámčí. Zažili jsme tu spoustu hezkých chvil, radosti i dojetí při hlazení a chování pejsků. Glorie byla jako vždy ke klientům empatická a jejich zájem si užívala. Asi největší radost dávala najevo paní, která zde byla nová a protože dříve mívala fenku jorkšírka, mazlení s Glorií si opravdu vychutnávala. Když jsme se jí ptala na věk, odpověděla " Mně je teprve devadesát ! " Je příjemné setkávat se s tak milými a pozitivně naladěnými lidmi, kteří berou život s humorem...

                

 

31.1.2022      

Přátelé, ráda se s vámi opět podělím o spoustu emailů a fotek od vás, které jste mi poslali koncem roku. Děkuji vám za sdílení vašeho života s pejsky, za fotky, za vaši lásku, kterou pejskům dáváte.

Dnes bych ráda se souhlasem rodiny zveřejnila video, které mi poslali majitelé pejska Andýska. Jeho panička a cvičitelka Evička je moc šikovná a video může být inspirací pro ty, kdo chtějí s pejskem nějak pracovat a posilovat si tak vzájemný vztah. Na videu se mi líbí nejen to, kolik toho pejsek umí, ale i to, jak je Evička trpělivá a klidná. Když pejskovu pozornost upoutá něco jiného, v klidu počká a znovu pokračují ve cvičení, nenásilně, v klidu, s pochopením jeden pro druhého. Odměnu dostane pejsek až v okamžiku, kdy je cvik proveden správně, přesně tak to má být. Tím se pejsek přirozeným způsobem učí, co má dělat a pokud se to hned nepovede, má šanci se opravit. Ještě jednou moc děkuji za možnost zveřejnění.

 

a po náročném dni neuškodí dát si šlofíka ..    

 

Pozdrav od Andýska z Benešova

Milá paní Zimová,

přejeme Vám hodně štěstí, zdraví, pohody a radosti v novém roce.

Zároveň posíláme odkaz, kde jsou fotografie Andýska a video toho, co se už náš úžasný pejsek naučil. Je báječný, zdravý, krásný, hodný, společenský, přátelský, hravý i tulivý... prostě skvělý. Moc vám za něj děkujeme. Rád s námi putuje přírodou, ale i dovádí či lenoší na zahradě. Když je však třeba - např. při návštěvě památek - zaleze do cestovní tašky a chová se vzorně a roztomile.

S dcerou trénují prvky dogdancingu a Andýsek se vždy při tréningu rozveselí a rozdovádí. V létě na psím táboře si oblíbil i agility, tak teď k Vánocům dostal překážky a už dnes je radostně testoval. Miluje cokoli, co mu připravíme a může dělat společně s námi. Je prostě miláček celé naší rodiny i všech našich přátel, sousedů a známých.

Paní Zimová, každým dnem Vám za to - jak já mu říkám "dvoukilové štěstíčko" děkujeme. Pac a pusu posílá Andýsek Vám, ale také své mamince a taťkovi.

Mějte se báječně a prožijte krásný rok 2022 ve zdraví. Hanka, Tomáš, Evička a Andýsek

         

 

    Dobrý den paní Zimová,
za chviličku to bude rok, co jsme si od  Vás Fabinku přivezli, tak posíláme fotkou pozdrav do Nového roku 2022, ať je tento rok s našimi pejsky stejně radostný jako ten minulý. Buďte zdraví a šťastní s celou svoji rodinou i s vašimi chlupáči. Fabinka v prosinci oslavila jeden rok a posílá vám všem do Nepolis velkou pac a pusu. Děkujeme vám za toto dvoukilogramové chlupaté zlatíčko.
Srdečně zdraví Granzerovi.

   

 

Dobrý den,

zdravíme v kompletní sestavě. Doma se během chvilky rozkoukal a už sem prostě patří. Je spokojený, hravý, zdravě hladový, navázal kontakt i s kočkama.  Oboustranně to vypadá na minimálně tolerantní vztah. Máme tu překážkovou dráhu z plen, ale zatím je jeho výběr nevyzpytatelný. Venku ale čurá velice rád.Je super a vám přejeme hezký den. J.

 

Dobrý večer, paní Zimová,

Myslím tak od neděle se už Chico docela rozkoukal. Venku, kam ho dávám jen na chvilku, aby neprochladl, namísto toaletních věcí lítá, že by ani nešel chytit, sbírá do tlamičky co najde. A potřebu pak udělá jen co přijde domů. Už se venku seznámil i s naší kočkou, nebojí se jí. Jen náš kocour by na něho vypadával ze zálohy.

Doma kouše co jde, od koberce, dokonce jednou i roh zdi, ale nejvíc ho baví kousat ruce a trhat rukávy. Hraček má až až, ale prostě kousat do živého je lepší. Musím říct, že to je jako pejsek na pérkách, vydrží i skoro hodinu lítat se šílenou dávkou energie, hrát si, až k neuvěření a utahá víc nás, než sebe,.

Spaní se, snad, začíná lepšit. Včera už chvíli zvládal sám v pelíšku. když jsem zhasl, už neměl snahu skákat ke mně do postele, ale smutně z pelíšku vylezl a šel co nejblíž. Tak jsem neodolal a byl jsem s ním ještě na zemi. Dneska už to zkusíme každý sám. Ale na matraci na zemi se s ním spí dobře. Docela by se mi to s ním líbilo, nebýt to na zemi. Mívám obavu, abych ho nechtíc ve spánku nepřimáčkl, ale on je pak úžasně v klidu, hezky si položí hlavu a po zhasnutí je opravdu úplně v pohodě.

Přes den se zatím úplně do klidu dostat neumí, ale lepší se i to. Když si někdo sedneme, tak si lehne k nohám a pospává. Anebo v náručí. Ale pak prostě následuje každý pohyb.

Co se jídla týká, tak má velkou pochvalu. Kosmetiku už jsme taky docela sehnali. Děkuju Vám za odkazy.

A vážně ještě jednou díky za výbavu a především opět vyzdvihnu koláž fotografií, každému se líbí a za mne fakt výborný nápad. Škoda, že se už asi neuvidí, i když jsem si říkal, že když nebudete proti, třeba na jaře by se Chico přijel na otočku ukázat a na rodiče podívat. Ale jen nápad . Hezký večer, Rosťa

       

 

  Dobrý den paní Zimová,

moc Vás zdravíme z Krkonoš a posíláme pár foteček našeho Hugiska. Má po očkování a 17.12. jdeme na další. Jeden den nám prospinkal, teď  tam má ještě bouličku, ale snad bude vše zase v pořádku. Jinak je moc hodný a moc se mu líbí běhat ve sněhu a blbne s nim. Pak rychle usušit a domů ke krbu.Večer usíná po 22.hodině a spinká do 6.30 h.bez loužiček a rychle ven. Pak ještě usne a to tak do 9.či 10.hodiny. Je to náš šikulka.

Jinak Vám přejeme krásné vánoční svátky, hlavně zdravíčko a pohodu. Jo a také vesnici bez zlodějů dekorací.. Tak se mějte fajn a moc zdravi rodina Borůvek s hlavním hrdinou Hugouškem. Ať se Vám daří a všichni jste zdraví. B.

     

 

Dobrý den paní Zimová,

v sobotu oslavil Miky 2.narozeniny, v únoru oslaví dvouleté výročí u nás. V příloze posílám aktuální fota.

Je to úžasný pejsek, krasavec, kterého každý obdivuje. Drží si štíhlou linii, stále cca 1,9 až 2 kg. Jen když má delší srst vypadá jako kulatý medvídek. Miluje hraní fotbalu na zahradě, skvěle posílá míč soupeři. Nejraději hraje se synem nebo spíše bráchou, kterému vyléčil fóbii se psů. Je úžasné vidět, jak se mají rádi. A když hrají, tak se u zahrady zastavují lidé a smějí se. Asi začneme vybírat vstupné.

Naopak jízdu autem si doteď neoblíbil, každá cesta je pro něj nepříjemná. Taky nemá rád velké psy, přikrčí se a chce je sežrat. Jsme moc rádi, že ho máme. Mějte se hezky. Vepřekovi a Miky.

       

 

První narozeniny se blíží a hodně jsme vyrostli. Je to naše zlatíčko a k tomu je moc hodný! Ale někdy i šelma a tak to má být! Zdravíme vás!  T.J. a Colin (Colombo)

   

 

Pozdrav milovnici lidí i zvířátek.

Milá paní Naďo, po delší odmlce Vás zdravím a chci poděkovat za ty naše dva parťáky Amíga a Roxitku. Jsou to velcí kámoši. Roxi se od Amíga hodně naučila. Například už taky při venčení zvedá nožičku. Oba nás svou radostí obdarovávají každý den. A v poslední době je jejich skvělá služba opravdu k nezaplacení A jak se daří vám? Doufám, že jste Vy i celá Vaše rodina v pořádku. Přeji Vám hezký den. Jitka

 

Dobrý den paní Zimová,

 nejdříve bych Vám chtěla popřát krásné prožití Vánočních svátků. Dlouho jsem Vám neposlala nějaké fotečky. Tak k příležitosti Elinky narozenin Vám jich pár posílám. Přeji hodně zdravíčka. B.S.

   

 

Dobrý den paní Zimová,

Isabelka je skvělá psí holčička, moc šikovná. Většinou chodí krásně na plenku, bobek nám nechává v chodbě na dlažbě :-) Pije a baští bez problémů. Je mazlivá a každého vítá s radostí. Pokoušela jsem se i o česání, hlavička a hřbet dobrý, ale bříško, hrudník a nožičky, tak to nám moc nejde ( teda mně). Ta poslední fotka je ranní probouzení Isabelky :-) Usíná v pelíšku u postele, je zlatá, jen pohladím a ona opravdu klidně spinká a vůbec nepláče. Prosadila si pelíšek uprostřed kuchyně, původně jsem ho dala do kouta , aby měla klid a při ruce mističky a plínku. Ale vše je jinak, potřebuje mít přehled. Je neskutečně zvědavá:-) a hlídá si nás. Máme se všichni moc hezky, Isabelka je skvělá a všichni jsou z ní nadšení. Nakonec ji říkáme Isi, tak to nějak samo vyplynulo. Vyleze na tři schody, tak už máme dětskou zabranu na schodech  Bez problémů basti tvaroh nebo jogurt. Isi byla i prvne zahrade, opravdu neřízené torpédo. Odchytit ji, tak snad jedině s podběrákem, doufám, že se to časem zlepší. Chtěla jsem Vám poslat video, ale nestíhám... buď mám na videu svoje nohy nebo kuchyň a v nejlepším případě její zadek takže nic Mějte se krásně.

    

 

Milá paní Zimová, 

přejeme Vám krásné a pohodové Vánoce a do Nového roku především pevné zdraví, štěstí a každý den důvod k radosti a úsměvu.

Ellinka je naše štěstí, je moc hodná, milá, jsme šťastni, že ji máme. Miluje lidi a není dne, aby ji na procházce někdo nehladil, je prostě úžasná. Moc Vám za ni děkujeme.  Zimmerhaklovi s Ellinkou

 

Přejeme vám krásné vánoční svátky a v novém roce jen vše dobré! Harry a Šarochovi

 

Dobrý večer, tak našemu Montíkovi je už jeden rok. Našemu chlapečkovi,který nechtěl papat granule,ale pílí mého manžela je začal papat, který nechtěl chodit na procházky,ale když začal zvedat nožičku,a začal psát svoje pesemesky, tak náš chlapeček ušel 5kilometrů. V létě jsme chodily 4hodinové procházky, teď jsme kvůli zimě je zkrátily na půl hodinové, ale kvůli nám, je nám zima. Montíček by mohl být venku i dvě hodiny, tolik dopisů musí přečíst, a tolik odpovědí napsat, a jestli je zima, nevadí. Je to velice družný pejsek, má rád lidi, pejsky, děti, na nikoho neštěká, není to vůbec uštěkaný kluk. Monty je velice chytrý, učenlivý kluk, a jak je mazlivý, nevěřila bych, že kluk může být takový milující mazel, každý chce fenu, ale my jsme za něj moc rádi. Nebylo to vždy růžové,také jsme s ním měli chvíli trápení, ale pár rad od vás nám otevřeli oči, a Montíka jsme předsvědčily, že hold bude po našem, a ono se to všechno v dobré obrátilo. Musíme být pořád důslední, aby Montík věděl, kdo je kdo. Jsme tady jak pouťová aktrakce,každý, kdo nás potká, se nás ptá co to je za rasu a jestli si ho můžou pohladit. Jsme velice rádi, že se na nás usmálo štěstí, a my jsme si od vás mohli tohoto chlapáka přivézt domů. Přejeme Vám krásné Vánoce, hodně zdraví, štěstí a lásky Vám i vašim pejskům, ať se vám daří v rodinném i profesním životě, a možná se uvidíme příští rok s Montym u vás na cvičáku. Gita H.

   

 

Dobrý den paní Zimová, přejeme Vám a Vaší rodině krásné a pohodové Vánoce. A do nového roku 2022 Vám přejeme zdravíčko. S pozdravem Drobúlovi s Hugouškem

 

Krásné Vánoce a šťastný Nový rok 2022 přejí Bubeníkovi se Sofinkou z Chomutova

 

Krásné prožití vánočních svatku,klid a zdraví přeje Jolana V.

 

Milá paní Zimová, přejeme Vám šťastný nový rok a posíláme foto našich kluků. Zleva: Mikeš - neskutečný dobrák a mazel a ochranář, Staffíček je moc hodný, poslušný a dokáže si udělat pořádek, kluci ho poslouchají a nemá problém být doma sám, když jsme v práci.

 Leonek to je vůdce tlupy, i když velmi tolerantní. Spolu tvoří báječnou smečku, milují naše vnučkya vnučky zase pečují a pečují. Dělají nám všichni neskutečnou radost. Srdečně Vás zdravíme! Dagmar P. a celá rodina...

 

Dobrý večer paní Zimová, přejeme Vám do Nového roku 2022 vše nejlepší a hlavně hodně zdraví. Lilly a její páníčci.

 

 

Krásný Nový rok, paní Zimová a posíláme pozdrav od naší malé ďáblice.

Moje srdce kvete každý den, díky pokladu, který od Vás mám…. Už pět let . 

Děkuji za to a doufám, že se máte dobře a zažíváte spoustu radosti:)

Alena

Paní mi poslala video s Chelsinkou,ale nejde mi sem vložit, tak tento příspěvek bude bez fotky.