Zak

Zak k nám přijel z nedaleké chovatelské stanice Golden Lion. Vybrala jsem si ho podle fotek, a potom jsem se na něj byla podívat i osobně. Všechna štěňátka z vrhu byla moc krásná, viděla jsem oba rodiče a byla nadšená z jejich povah. Hlavně tatínek Deník se mi povahově moc líbil, hned mi skočil do náruče a chtěl se mazlit. Doufala jsem, že Zak bude mít podobnou povahu a opravdu se tak stalo. Odmalička byl velmi přátelský, přítulný a mazlivý. Ve svém domově dostal dobrý základ ve vztahu k lidem, každého olizoval a byl velice jemný a něžný. Protože se mi jeho povaha moc líbila, zkusila jsem ho vzít už jako štěňátko na canisterapii do Domova v podzámčí, kde Zak prokázal svou milou a přátelskou povahu. Ke každému se hned tulil, neřešil, kdo ho má právě v posteli, choval se ke všem stejně. Nadchl i personál, každý si ho chtěl pochovat a pomazlit. Proto byl již na canisterapii několikrát.

Zak má již v naší chovatelské stanici odchovaných několik vrhů. Všechna štěňátka po něm jsou moc hezká, a to nejen vzhledově, ale předává jim i svou mazlivou a milou povahu. Je tatínkem i naší mladé fenečky Jenny.

Zak má vyšetřené pately se skvělým výsledkem 0/0.

Zak již v našem chovu mít potomky nebude, fenečky, které mohl krýt, jsou již vykastrované a užívají si své volno...nyní máme v CHS tři  fenky na Zaka příbuzné a tři jeho dcery. Zak je tatínkem několika vrhů štěňátek, která se u nás narodila a já moc děkuji tomuto úžasnému pejskovi za přínos do našeho chovu.

   

   

   

   

  

     

      

 

Zak jako canisterapeut v Domově v Podzámčí :